Najlepsza listwa do malowania MARDOM

Najlepsza listwa do malowania MARDOM

Chyba nikt z nas nie wyobraża sobie swoich podłóg bez listew, które choćby zamaskują szczelinę dylatacyjną pomiędzy ścianą a samą podłogą. Jako że popyt na takie listwy jest dziś naprawdę bardzo szeroki, nie dziwi akurat także i to, że odpowiada na to podaż, bo listew przypodłogowych na rynku jest całe mnóstwo i są one wykonane tak z drewna jak i materiałów sztucznych. Oczywiście znajdziemy dziś listwy w różnych kolorach, choć coraz większą popularnością cieszą się także cokoły w kolorze białym, które dodatkowo i tak można pomalować. Taka właśnie jest też listwa do malowania MARDOM.

Szereg praktycznych zalet

Oczywiście największą zaletą listew do malowania MARDOM jest to, że można je wielokrotnie malować i nie potrzebujemy do tego specjalistycznej farby, bo odpowiednia będzie tutaj zwykła farba na bazie wody. Jednakże warto zastanowić się, czy w ogóle taką listwę malować. Jeśli chcemy uwydatnić kontrast pomiędzy naszymi podłogami a ścianami, to warto rozważyć pozostawienie ich w kolorze białym, a pomalować dopiero po jakimś czasie.

Poza tym podkreślmy tutaj, że każda listwa do malowania MARDOM jest także wodoodporna, co również nie jest tutaj bez znaczenia. Jeśli dodamy do tego fakt, że łatwo się je montuje, bo wystarczy je jedynie przykleić do ściany, jak najbardziej warto się takim produktem zainteresować. Problem w tym, że takie listwy ze względu na swoją prostotę nadają się niemal tylko i wyłącznie do pomieszczeń urządzonych w stylu nowoczesnym.

sklep z podłogami

  Jakie deski są odpowiednie?

About

View all posts by