Wymiana starej podłogi – które rozwiązania stosować?

Wymiana starej podłogi – które rozwiązania stosować?

 

Nadszedł czas na wymianę podłogi, ale Ty ciągle się wahasz jakie rozwiązanie powinieneś wybrać? W takim razie już teraz zachęcamy Cię do przeczytania poniższego artykuły, ponieważ będziesz mógł dowiedzieć się o kilku możliwościach i być może w końcu podejmiesz właściwą decyzję. Obecnie na rynku masz dostęp do wielu najróżniejszych możliwości, m.in. płytek, paneli, parkiety, deski czy wykładziny. Jednakże co wybrać, aby podłoga była nie tylko ładna, ale przede wszystkim trwała?
Jedną z lepszych opcji w przypadku nieco mniejszych pomieszczeń będzie jasna podłoga, która optycznie je powiększy. Warto w takim wypadku zdecydować się na panele, w przypadku których efekt będzie jeszcze lepszy, jeśli wybierzesz dłuższe i szersze panele.

Jeśli chodzi o pokój dzienny, to świetnie sprawdzi się w tym wypadku gres. Mozę być on zarówno szkliwiony, jak i również nieszkliwiony. Jeśli chcesz mieć pewność, co do jak najbardziej jednolitej podłogi, to warto zdecydować się na płytki rektyfikowane.
Jeszcze innym ciekawym sposobem na podłogę będą deski lite i szczotkowane. Jest to rozwiązanie niezwykle praktyczne i stosunkowo niedrogie jeśli chodzi o kwestię estetyczne. Ma również tą zaletę, że sprawdzi się doskonale w wielu typach pomieszczeń.

Dla wszystkich osób, które chcą połączyć niejako tradycyjność z nutką nowoczesności polecamy deski, które połączone ze sobą tworzą coś na wzór klepki 3-rzędowej. Wygląda to naprawdę bardzo ładnie i z pewnością będzie się świetnie prezentowało w nowoczesnych pomieszczeniach.
Na rynku nie brakuje również różnego rodzaju wykładzin, które dostępne są w najróżniejszych wersjach kolorystycznych i mogą bardzo dobrze sprawdzić się np. w pokoju dziecięcym.
Masz więc niemało możliwości, które możesz bez większych problemów dopasować sobie do aranżacji wnętrz w Twoim lokalu. Warto najpierw wziąć sobie ze sklepów kilka katalogów i dokładnie zaplanować jak to wszystko będzie wyglądało. Pośpiech w tym wypadku nie jest wskazany.

  Praktyczna listwa do podłogi MARDOM DECOR

sklep z podłogami

About

View all posts by