Panele firmy Quickstep

Panele firmy Quickstep

Nie można szczególnie dziwić się temu, że obecnie bardzo często w swoich mieszkaniach stawiamy na panele podłogowe. Coraz wyższa jakość paneli, a także konkurencyjne ceny sprawiają, że na podłogach ten produkt sprawdza się naprawdę bardzo dobrze. Niemniej jednak nie możemy powiedzieć, że każda firma produkująca panele tworzy produkt z najwyższej półki, bo nie brak także i takich, którym w tej kwestii mielibyśmy naprawdę dość dużo do zarzucenia. Z pewnością nie powiemy tego o firmie Quickstep, gdyż jest to jakość sama w sobie. Quickstep to belgijska firma, która z produkcji paneli znana jest na całym świecie.

Prawie jak drewno

Wielką zaletą paneli podłogowych firmy Quickstep jest to, iż są to panele bardzo przypominające deski drewniane. Efekt będzie jeszcze lepszy, jeśli wykorzystamy pod nie podkłady wyciszające kroki. Wówczas nasza podłoga będzie w bardzo wielkim stopniu przypominała drewniany parkiet.

Na plus na pewno zaliczymy łatwość ich montażu. Mocuje się je na specjalne zamki, a więc nie wymagają użycia kleju. Dodajmy też, że montować je możemy pod kątem 45 stopni.

Cena

Warto skupić się także i na wartości takich paneli. Ile w związku z tym przyjdzie nam za nie zapłacić? Trzeba przyznać, że panele Quick step ceny mają naprawdę umiarkowane, ponieważ nabyć możemy je już za blisko 70 złotych za metr kwadratowy. Z drugiej strony trzeba jednak dodać, że na rynku znajdują się panele tej firmy warte ponad 100 zł za metr. Wszystko zależy tutaj od ich właściwości.

sklep z podłogami

  Dlaczego trzeba dobrze wybrać sklep?

About

View all posts by